Fototapety z trawą

Zielony to wspaniały kolor. Działa uspokajająco, a ponoć zieleń to także kolor nadziei. Warto skorzystać z dobroczynnej mocy zieleni i zdecydować się na wykorzystanie natury we własnym domu. Trawa to podstawowy symbol swobody. Któż nie marzy o bosych spacerach po zroszonej rosą trawie? Pojedyncze źdźbła albo całe łany, umajone delikatnymi kwiatkami. W żywej zieleni albo monochromatycznej mgle, mającej w sobie wiele tajemniczości. To i wiele, wiele więcej oferujemy w naszej galerii inspiracji fototapety trawa na ścianę. Można nad nimi zobaczyć słońce w pełnym rozkwicie, ale również spokojny jego zachód nad rozległą łąką. Tak naprawdę każdy wzór jest inny i pozwala na swobodną zabawę z aranżacją swojego domu.

Fototapeta z motywem trawy

Trawa występuje niemal wszędzie. Dostrzec ją można w ogródkach, parkach, na leśnych polanach, ale także w najbardziej suchych miejscach afrykańskiej sawanny. Jest wyjątkowo odporna na nawet całkowicie niekorzystne warunki klimatyczne. Różnorodne ukształtowanie terenu i zasobność gleby sprawia, że w każdym miejscu na Ziemi trawy wyglądają odmiennie. W tej różnorodności można odnaleźć prawdziwą metodę wpływającą na odmienny wygląd każdego źdźbła. Z tego powodu trawę można dopasować do różnych pomieszczeń.

Fototapety trawa

Nasycona zieleń to propozycja kuchenna. Doda apetytu i zachęci do kulinarnych eksperymentów. Z kolei spokojna, nieco zgaszona zieleń doskonale sprawdzi się w salonie. Pojedyncze źdźbła trawy, spokojnie kołysane na wietrze, to czysta poezja i wspaniałe wspomnienie wakacyjnych dni i wieczorów spędzanych w otoczeniu przyrody. Fototapety trawa pomogą te fragmenty naturalnej zieleni przenieść również do własnego wnętrza sprawiając, że zyska ono niepowtarzalny charakter, który ucieszy każdego.
więcej propozycji
Fototapety z motywem trawy nadają się do każdego zakątka naszego mieszkania. Trawa jest przecież modelką bardzo wdzięczną, z gracją prezentującą swoją urodę. Świetnie wpasuje się w bajkowy klimat pokoju dziecięcego, pozwalając na wyczarowanie na ścianie magicznego ogrodu. Nie w ilości wzorów i sile barw tkwi w tym przypadku siła, ale w spokojnej monochromatyczności wszystkich odcieni zieleni. Trawę skomponowaliśmy różnorodnie. W tym wspaniałym kalejdoskopie tylko najlepszych ujęć nietrudno się zakochać.