Rabat -20% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - 6JO0TIO
Promocja trwa do 23-10-2017

Fototapety Graffiti

Graffiti to prawdziwy symbol niezależności i bezkompromisowości. Powstało jako element określonej subkultury, łączonej z młodzieżowym buntem. Jednakże współcześnie te kolorowe rysunki i napisy niegdyś zdobiące ściany miejskiej przestrzeni, weszły na salony, by stać się także oryginalną ozdobą wnętrza. Fototapeta graffiti będzie wspaniałą ozdoba do pokoju nastolatka.
Nasze fototapety graffiti na zamówienie z pewnością staną się wyjątkową ozdobą dla nastolatka, ale również przestrzeni publicznej, takiej jak bar, czy klub. To energetyczny dodatek, który doda tym miejscom lekkości.

Fototapety z motywem graffiti

Propozycje fototapet z graffiti od viewgo.pl to szeroki wybór kolorów i form, wśród których bez trudu wybrać można propozycję idealnie odzwierciedlającą własne aspiracje. W tych niewielkich dziełach sztuki zaklęte jest przecież całe bogactwo. Wszystko to sprawia, że fototapety graffiti na ścianę z motywem graffiti doskonale dopasują się nie tylko do charakteru pokoju nastolatka, ale również będą pasować do wnętrza sypialni osób w nieco bardziej zaawansowanym wieku.

więcej propozycji