Rabat -20% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - AA3FTX8
Promocja trwa do 20-10-2017

Fototapety Do Pokoju nastolatka

Młodość rządzi się swoimi prawami. Doskonale to rozumiemy, dlatego w naszej kolekcji fototapety młodzieżowe na ścianę wręcz przebierać można w szerokim wyborze różnorodnych motywów. Wszystkie je łączy jedno – pasja, która często jest udziałem również nastolatków. Nasze ścienne ozdoby to praktyczna ozdoba, która będzie doskonałym sposobem na wyrażenie indywidualizmu właściciela pomieszczenia. Oprócz tego jest prawdziwie modnym dodatkiem. Stawiamy na nowoczesny ekspresjonizm, ale oferujemy także produkty dostosowane do potrzeb duszy młodej kobiety, stojącej dopiero na skraju dorosłości, która z przyjemnością w swoim najbliższym otoczeniu zobaczy romantyczne kwiaty i wzory vintage, pozwalające stworzyć w pokoju romantyczny buduar w stylu shabby chic.

Fototapety z motywem młodzieżowym

Nastoletni okres w życiu, to czas niewątpliwie trudny. Burza hormonów i bunt przeciwko władzy dorosłych objawia się przede wszystkim w wyrażaniu siebie. Nie ma na to lepszego sposobu, niż zaprezentowanie własnego ja za pomocą fototapety na zamówinie. Szeroki wybór różnorodnych wzorów, wśród których znaleźć można kolorowe graffiti, wizerunki różnorodnych sportów, styl vintage, czy fantazyjna manga. To wszystko i wiele, wiele więcej znajduje się w naszej ofercie. Galeria obrazów to równocześnie niewyczerpane źródło inspiracji, by swoje wnętrze zorganizować na własnych zasadach.

Dzięki naszym ciekawym pomysłom każdy „młody gniewny” stworzy indywidualny wizerunek własnego pokoju. Nastoletni chłopcy marzą o przygodach. Z myślą o nich powstały fototapety młodzieżowe na ścianę z wizerunkiem kultury skaterów. Szalona jazda na deskorolce po miejskiej dżungli albo ekstremalne triki na snowboardzie zajmują bardzo dużo młodzieżowego czasu. Fani kultury hip-hop z pewnością chętnie na swojej ścianie zobaczą barwną fototapetę z wizerunkiem graffiti albo tańca breakdance. Dziewczyny w tym wieku to równie często artystyczne dusze. Dlatego wśród naszych propozycji fototapet dedykowanych do pokojów nastolatków znaleźć można motywy baletowe albo nowoczesne portrety, posiadające dużą dozę ekspresjonizmu.
więcej propozycji
Dorastający człowiek ma prawo do kreowania swojej oazy na swój własny sposób. Dzięki fototapetom viewgo.pl będzie to prostsze niż kiedykolwiek.