Fototapety z neonami

Neony pulsują w rytmie wielkiego miasta. Ten element reklamowy i dekoracyjny znany z zewnętrznych ścian budynków, obecnie dostrzec można również w jego wnętrzu. To przeciwstawienie się monochromatyczności. Energetyczne oświetlenie czaruje całą gamą wizualnych efektów, które można uzyskać przy jego pomocy. To wiązka światła, która przyjmuje najróżniejsze kolory i odcienie, a do tego skrzy się i jarzy. Domeną neonów jest noc, kiedy w całej okazałości prezentują one swój potencjał. Wykorzystane w formie fototapety neony na ścianę to ozdoba bardzo praktyczna, a przy tym wielce oryginalna. Nie łatwo spotkać drugą taką samą. Dlatego warto postawić na kolor i spojrzeć na aranżowane przez siebie wnętrze z przymrużeniem oka. To z pewnością się opłaci!

Fototapety z motywem neonu

Fototapety neony na ściane pozwalają na pełną radość z kolorów. Każda przygotowywana jest indywidualnie, dlatego się wyróżnia, a żaden wzór nie jest podobny do swojego poprzednika. Galeria fototapety neony to miejsce, gdzie można dostać wręcz zawrotu głowy od szaleństwa wzorów i kolorów. Nie jest to z pewnością propozycja dla osób lubiących zachowawcze wnętrza. Neony są na wskroś nowoczesne. Dobrze sprawdzą się we wszelkiego rodzaju klubach, a także na salach przeznaczonych do ćwiczeń fizycznych. Z plątaniny wzorów płynie bardzo wiele energii oraz motywacji do pokonywania przeszkód.

Fototapety neony wykonane zostały w trosce o jak najwyższą jakość. Wszelkie użyte do ich produkcji materiał spełniają nawet najbardziej rygorystyczne normy. Przede wszystkim jest to papier o doskonałych parametrach oraz bardzo trwała, intensywnie nasycona kolorem farba. Nadruk więc jest doskonałej jakości. Uwypukli on każdy detal fototapety z neonami. Nie ma mowy, by jakiekolwiek elementy kompozycji były mniej wyraziste. To wszystko sprawia, że fototapeta neon na zamówienie nie jest wrażliwa na niekorzystne warunki, takie jak wysoka wilgotność, czy temperatura. Odporność na zniszczenia sprawia, że można ją z powodzeniem wykorzystać również w miejscach publicznych. A my proponujemy dowolny kształt i wymiar, by jak najlepiej dopasować się do ostatecznego kształtu pomieszczenia.
więcej propozycji
Rytmiczny blask drukowanych neonów będzie odpowiednio komponował się z pulsującą muzyką i rozgrzeje gorączkę sobotniej nocy do czerwoności. Neony są naniesione w ten sposób, iż wydaje się jakby faktycznie świeciły i rozpościerały wokół siebie ciepły blask. Na fototapetach z motywem neonów każdy kolor został idealnie odwzorowany i po prostu cieszy oko swoich odbiorców.