Fototapety z kosmosem

Kosmiczne przygody to domena książek o tematyce SF oraz produkcji filmowych rodem z Hollywood. Ale nie tylko. Dzięki viewgo.pl w międzygalaktyczną podróż można udać się nawet wprost ze swojego salonu. Wśród propozycji naszych fototapet nie mogło zabraknąć czegoś dla marzycieli i miłośników „sięgania do gwiazd”. Fototapety kosmos na ścianę sprawią, że białe karły i czerwone olbrzymy będą na wyciągnięcie ręki. To bardzo modny pomysł na aranżację wnętrz. Dobrze sprawdzi się w pokoju chłopca albo nastolatka, zwłaszcza zafascynowanego astronomią lub po prostu lubiącego filmy z kosmitami w rolach głównych. Można je wykorzystać także w miejscach publicznych, takich jak szkoła czy planetarium.

Fototapeta z motywem kosmosu

Z pewnością zachęci to młodzież to zgłębiania tajemnic kosmosu, a kto wie, może także przyczyni się do odkrycia jakiegoś nowego talentu? Fototapeta kosmos na zamówienie sprawi, że nie trzeba specjalistycznego sprzętu by móc podziwiać piękno i ogrom międzyplanetarnych stref. Odrobina wyobraźni i kreatywności wystarczy na długie godziny wspaniałej zabawy. Kosmos ma wiele barw. Wszystkie je odnaleźć można na fototapetach z tej kategorii. Znajdują się tutaj również wszelkie kosmiczne obiekty.

Fototapety kosmos

Nie zabraknie gwiazd, planet, asteroid i nieco kosmicznego pyłu, by nadać całości niecodziennego blasku. Już samo obcowanie z najodleglejszymi zakątkami przestrzeni kosmicznej w skali makro, jest wydarzeniem nieczęstym. Ekscytujące tematy i tajemnicze zjawiska mogą być zgłębiane w czasie wypoczynku we własnym łóżku. Nie trzeba być astronautą, by zobaczyć czarną dziurę i Drogę Mleczną w dużym przybliżeniu. Zastosowanie takiej fototapety kosmos na ścianę pozwala na całkowite odnowienie wnętrza. Z pewnością będzie nie do poznania.
więcej propozycji
Lubimy patrzeć w rozgwieżdżone niebo? Kochamy barwy charakterystyczne dla planet? A może jesteśmy fanami książek lub filmów fantastycznych z kosmosem w roli głównej? Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedz jest pozytywna, to fototapety kosmos są dla nas idealnym rozwiązaniem. Umożliwią nam one bowiem przybliżenie się do ulubionej przestrzeni kosmicznej bez konieczności ruszania się. Wystarczy, że spojrzymy przed siebie lub w bok – na zamontowane obrazy.

Planety i księżyc

Wyobraźmy sobie jasno świecący księżyc, który niemalże obejmuje nas swoim blaskiem. Albo planety krążące wokół Słońca. A może bardziej pociąga nas widok kuli ziemskiej zaobserwowany w przestrzeni kosmicznej? Wszystko to możemy mieć już dziś w swoim mieszkaniu lub biurze. A kto powiedział, że fototapeta z kosmosem pasuje tylko na ściany? Nic bardziej mylnego. Korzystnie będzie wyglądać również na suficie, umożliwiając podziwianie barwnej gwiezdnej kolorystyki z poziomu własnego łóżka. I przede wszystkim pasuje do wszystkich wnętrz - zarówno tych urządzonych minimalistycznie lub nowocześnie, jak i tych tradycyjnych. Dodatek w postaci takiej fototapety wzbogaci pomieszczenie, sprawiając, że stanie się ono większe i pełne tajemnic.

Galaktyka

Błyszczące mgławice, tajemnicze gwiazdozbiory, bezdenna czarna dziura, świetliste komety lub inne ciała niebieskie – wszystko to jest na wyciągnięcie ręki. Fotografie z nimi są tak realistyczne, że mamy wrażenie, iż znajdujemy się w kosmosie i za chwilę będziemy mogli tego wszystkiego dotknąć. Jednocześnie wydają się nierzeczywiste i zadziwiające. Świetnie w tym przypadku sprawdzą się one jako dodatek do pokoju dziecka - i to w różnym wieku. Zarówno maluchy, jak i nastolatkowie docenią widok na nieboskłon i towarzyszące mu niemalże abstrakcyjne konstrukcje. Być może dzięki temu sprawimy, że zainteresują się astronomią. A jeśli już są jej fanami – tylko pomożemy im rozwijać zainteresowania. Możemy również taki kosmos na fototapecie zamontować w sypialni. Wyobraźmy sobie poranki i nasz wzrok skupiający się na pełnych wdzięki kosmicznych barwach. Albo na słońcu, które powinno razić w oczy, ale dzięki fotografii jego blask został zamknięty w jednym kadrze i nie musimy się go obawiać. Taki prosty element, a jakże potrafi on zmienić wnętrze. I wcale nie musimy się udawać w podróż, aby to zobaczyć. Każda fototapeta z kosmosem sprawi, że przestrzeń kosmiczna stanie się uchwytna i możliwa do zaobserwowania z bliska.

Misja kosmiczna

A może sprawia nam przyjemność patrzenie na kosmonautów zdobywający przestrzeń? Interesuje nas pierwszy człowiek na Marsie? Albo na Księżycu? Ich bardzo realistyczne zdjęcia zawierają fototapety z kosmosem. W tle natomiast możemy zaobserwować gwiazdy i inne ciała niebieskie. Wszystko to, z czym kojarzy nam się kosmos podczas misji odkrywczych lub badawczych. Jest on pełen barw i rozbłysków, a jednocześnie zapewnia swobodę. Możemy więc śmiało wyruszać w tę przestrzeń, wybierając ulubiony motyw. I to bez konieczności podróży statkiem kosmicznym.

Gwiezdne barwy

Marzymy o tym, aby mieć w swoim mieszkaniu kawałek nieboskłonu? Już dziś możemy sprawić, że w salonie zagości pełna gama gwiezdnych barw. Różne odcienie fioletu, granatu lub bieli zestawione z naszymi meblami sprawią, że wnętrza staną się tajemnicze. Będziemy chcieli stale w nich przebywać i pokazywać je gościom. Wszystkie fototapety kosmos oddają swe piękno, pozwalając się cieszyć nim każdemu, kto ma na to ochotę. A to wszystko dzięki zestawieniu mrocznej przestrzeni kosmicznej z subtelnymi barwami tak charakterystycznymi dla tego fragmentu przestrzeni.

Poza domem

Kto nam może zabronić sprawić sobie ukochany kosmos na fototapecie w biurze? Oczywiście, poza przełożonym. Te ponadczasowe i piękne motywy ułatwią nam pracę i spowodują przyrost energii. Dzięki nim uzyskamy większą motywację. Być może zatem szefowi pomysł się ten się do końca spodoba, ale gdy już zobaczy pełen afekt – na pewno zmieni zdanie. Kto bowiem mógłby się oprzeć fototapetom z gwiazdami lub czarującymi przestrzeń rozbłyskami słonecznymi?

Również w przedszkolu lub szkole warto poświęcić fragment ściany w którejś z sal na te nieziemskie zjawiska. Pozwolą one dzieciom rozwijać wyobraźnię i jednocześnie ułatwią uczenie się. Cóż bowiem może lepiej na to wpłynąć niż osobiste doświadczenia maluchów? Obserwując gwiezdne konstelacje, ułożenie planet lub inne ciała niebieskie, szybciej przyswoją sobie wiedzę na ich temat. A może któreś z nich zainteresuje się tym na poważnie, zdobywając w przyszłości przestrzeń kosmiczną? Stanie się sławnym astronautą? Kto wie, co się wydarzy.

Bez względu na to, gdzie zdecydujemy się zamontować wybrane fototapety kosmos, na pewno sprawimy tym zachwyt u widza. Czy będziemy nim my sami, nasze dzieci czy goście, każdy z fascynacją będzie obserwować kosmiczną kolorystykę i realistyczne obrazy. I zapewne każdy znajdzie kilka słów, aby opisać swe wrażenia. Bez wątpienia – ogrom przestrzeni kosmicznej widzianej z bliska potrafi u wszystkich zapierać dech w piersiach. Tylko jeden element wystarczy, by wnętrze nabrało niecodziennego charakteru, który będzie cieszył przez długi, długi czas. To świetny prezent dla każdego miłośnika naprawdę dalekich podróży.