Fototapety z folklorem

Folklor jest znowu w modzie. Twórcze interpretacje sztuki ludowej znajdują odzwierciedlenie w dziale w fototapety folklor w ofercie viewgo.pl. Wybór jest różnorodny, ponieważ możemy zdecydować się na jeden wyrazisty wzór, który w formie powtórzeń nada odpowiedniego klimatu całości wnętrza albo wręcz przeciwnie, postawić na jeden motyw, na przykład ludzi w strojach ludowych i wokół niego zbudować całą designerską historię. Obecnie folklor nie jest tylko domeną skansenów i Cepelii. Wkroczył na salony, gdzie dumnie prezentuje swoje wdzięki. Nie jest to bynajmniej „chłopomania” z okresu Młodej Polski, ale pełne zrozumienie dla osiągnięć wsi, również w zakresie stworzenia unikatowej sztuki, którą podziwiamy po dzisiaj.

Fototapety z motywem folkloru

Nie pozwólmy na zapomnienie o folklorze! Ratujmy nasze dziedzictwo chociażby przez wykorzystanie jej motywów przy urządzaniu domu. Fototapety folklorystyczne bardzo to ułatwia. Właściwie to dlaczego nie przenieść wzorów żywcem niemal ściągniętych z wiejskiej zagrody, do nowoczesnego apartamentu w centrum dużego miasta? Urządzanie wnętrz lubi pewnego rodzaju sprzeczności, awangardę, która przede wszystkim pozwala zwalczyć nudę i powtarzalność, której wystrzegać się należy podczas aranżacji własnej przestrzeni życiowej.

Wzory folklorystyczne to przede wszystkim niezrównane hafty, które zdobią wiele przedmiotów codziennego użytku. Znaleźć je można na ubraniach, obrusach, czy pościeli. Niemniej często pochodzą one z misternych wycinanek, których tradycja przygotowywania powoli odchodzi do lamusa. Malowane jajka, ozdoby bożonarodzeniowe – to wszystkie przedmioty, które stoją za inspiracją do wykonania naszej wspaniałej fototapety folklorystycznej. Wyrazistość wzorów i nasycenie kolorów daje pewność, że taką dekoracją ścienną można cieszyć się przez długi czas. Zadaniem fototapety folklor na zamówienie jest skupienie uwagi bogactwem swojego aranżacyjnego piękna.
więcej propozycji
Energetyczne wzory łowickie, czy kaszubskie to bogactwo kolorów i unikatowych wzorów, które sprawią, że każdy dzień będzie pełen słońca. Motywy zwierzęce, piękne krajobrazy „wsi spokojnej, wsi wesołej”, to powrót do dzieciństwa.