Zamów bezpłatne próbki.


Chcesz się upewnić, że wybrana przez ciebie grafika zaprezentuje się na ścianie tak, jak na zdjęciu prezentowanym przez sklep? Napisz – otrzymasz bezpłatną próbkę.

Nie wiesz czy wybrany materiał, z którego zostanie wykonana twoje dekoracja nie spowoduje przekłamań w nasyceniu barw albo ostrości detali? Teraz możesz zamówić próbkę, którą bezpłatnie wyślemy do ciebie. Ocenisz na miejscu czy wzór jest zgodny z twoimi oczekiwaniami.


Dla osób, które lubią podejmować wyłącznie przemyślane decyzje bezpłatne próbki są doskonałym rozwiązaniem

Jaką próbkę otrzymasz?

Na twoje zamówienie drukujemy fragment wskazanego wzoru w skali 1:1. Możemy przesłać dla porównanie również próbki wykonane w innych materiałach, jednak zastrzegamy sobie wtedy dłuższy czas na realizację.

Masz też możliwość zamówienia plików z kilkoma grafikami, które prześlemy ci na wskazany adres e-mail. To dobry sposób na sprawdzenie, który wzór będzie lepiej pasował do wnętrza.

Jak odbywa się zamawianie?

Wybierasz wzór, który ci się spodobał, a następnie klikasz w specjalny baner „zadaj pytanie”. W następnym kroku musisz podać rozmiar próbki, link do grafiki lub numer zdjęcia oraz swoje dane do wysyłki. Możesz także skorzystać z formularza kontaktowego, tj. podać te wszystkie informacje, w tym numer produktu i złożyć zamówienie na próbkę.

Jaki jest czas oczekiwania?

Zazwyczaj czas realizacji zamówień na próbki to 3 – 10 dni roboczych, a wysyłka odbywa się kurierem albo listem priorytetowym.