Fototapety w stylu marynistycznym

Ponoć na świecie są trzy najpiękniejsze widoki: piękna kobieta, konie w galopie i okręt pod pełnymi żaglami. Styl marynistyczny nawiązuje do tego ostatniego przykładu. Wszystko to, co kojarzy się z morzem, a więc kotwice, latarnie morskie, statki, a nawet podwodne zwierzęta, odkryć można na fototapetach Viewgo. Dodatkowo nie mogło zabraknąć wyznacznika stylu marynistycznego, czyli kolorów bieli i granatu, które tworzą razem niezrównany duet. Wzięły się one z jednej strony od koloru morskich fal i nieba ponad żaglami, a z drugiej nawiązują do mundurów marynarzy. Stąd także charakterystyczne paski. Tylko ten motyw pozwala na zrewolucjonizowanie całego podejścia do urządzania wnętrz.

Fototapety z motywem marynistycznym

Ahoj przygodo! Wypłyń na szerokie wody i złap wiatr w żagle inspirując się najnowszymi trendami w urządzaniu wnętrz. Nigdy nie było tak łatwym wyczarowanie marynistycznego stylu. Dzięki fototapetom Viewgo każde wnętrze przybrać może niezrównaną otoczkę. Żeglarstwo kojarzy się z pełną swobodą. Fototapety marynistyczne na ścianę pozwolą wyruszyć w rejs za tylko jeden uśmiech. To wspaniała propozycja dla wizualnego odnowienia już nieco ogranej przestrzeni.

W naszej kolekcji marynistycznej znalazło się miejsce tylko dla najpiękniejszych żaglowców, mozolnie przełamujących morskie fale i stających oko w oko z żywiołem wody. Te piękne kompozycje to prawdziwy rejs dookoła świata. Oprócz majestatycznych zdjęć, w ofercie są również wspaniałe fototapety w stylu marynistycznym na ścianę w formie grafik. Te mini dzieła sztuki upiększą każdy, nawet najbardziej zapomniany kącik w domu. Taka forma ściennej ozdoby doskonale będzie pasowała do lokali gastronomicznych, zwłaszcza takich serwujących dary morza. Wysoka odporność na działanie niekorzystnych czynników to z pewnością duży plus fototapety w stylu marynistycznym.
więcej propozycji
Niezależnie, czy mowa o salonie, czy na przykład łazience, fototapeta marynistyczna na zamówienie wszędzie sprawdzi się doskonale, ponieważ niestraszne są jej zmienne warunki. Dlatego z pewnością można z nią eksperymentować, zestawiając ją z albo z przedmiotami i meblami stylistycznie nawiązującymi do morskiej przygody, albo wprost przeciwnie, stawiając na jakże modny kontrast. Styl marynistyczny bardzo lubi zabawę formą i treścią. Poziome paski tworzą we wnętrzu przyjazny klimat, a do tego optycznie je poszerzają, mają więc bardzo pozytywny wpływ na odbiór całości. Z ich wykorzystaniem można w ciekawy sposób nadać swojemu domu nowy, bardziej unikatowy, ale także wakacyjny charakter.