Fototapety ze schodami

Schody to przeprawa. To łącznik pomiędzy dwoma różnymi światami. Majestatycznie pnące się do góry. Intrygująco rzeźbione. Proste i industrialne. Każde schody to zagadka. Nie wiadomo dokąd prowadzą. Nie wiadomo kto po nich stąpa. Wiadomo jedynie, że to wspaniała ozdoba każdego wnętrza, niezależnie od obranego stylu. Oryginalne dekoracje ścienne to właśnie nowoczesne fototapety schody na ścianę, które w znaczący sposób kształtują klimat danego wnętrza. Fototapeta z motywem schodów zyskuje na swoim powabie, pozwalając na zabawy formą. Z pewnością taka dekoracja zaciekawi każdego odwiedzającego, który będzie chciał znać jej pochodzenie. Wtedy właśnie pobawić się można używając własnej wyobraźni, tworząc własną historię.

Fototapeta z motywem schodów

Schody donikąd? Nie z viewgo.pl! Nasze propozycje aranżacyjnych rozwiązań we wnętrzach to prawdziwa gratka. W swojej ofercie posiadamy zarówno fototapety ze schodami na zamówienie przedstawiające nowoczesne klatki schodowe w drapaczach chmur, gdzie szkło i metal wyznaczają nowoczesny wizerunek. Ale proponujemy również dużo bardziej klasyczne rozwiązania, z drewnianymi, pięknie zdobionymi schodami. To dobry pomysł dla osób dysponujących niewielkimi mieszkaniami.

Fototapety schody

Fototapety schody będą pierwszym krokiem do realizacji marzeń o własnej willi. Proponujemy wszelkiego typu fotografie schodów, robione zarówno z żabiej perspektywy, jak i z lotu ptaka. Fototapety z wizerunkiem schodów na ścianę zarówno pokazują same konstrukcje, jak i otaczający je krajobraz. Nowoczesne propozycje dobrze odnajdą się we wnętrzach biurowców. To w przenośni niemal namacalne uwidocznienie aspiracji firmy i jej dążenia po szczeblach kariery.
więcej propozycji
Dobrze zrealizowana fotografia schodów stworzy iluzję optyczną, wpływającą na powiększenie pomieszczenia w podświadomości. Umieszczenie fototapety powiększającej w wąskim korytarzu optycznie go rozświetli i doda tak potrzebnych metrów. Dobre pomysły są proste i nie wymagają szczególnych nakładów finansowych. Dzięki doskonałej jakości charakteryzującej fototapety schody, zastosować je można w bardzo różnych pomieszczeniach, także tych narażonych na intensywne działanie pary wodnej, wysokich temperatur i promieni słonecznych. Nie stracą wówczas nic ze swojej urody.