Fototapety do kawiarni

Kawiarnia to miejsce kojarzące się wyjątkowo miło. Warto ten przyjazny klimat zachować na dłużej w pamięci swoich gości. Poza jakością serwowanych produktów oraz profesjonalną obsługą, nie mniej ważny jest wystrój, który pozwoli wyróżnić się spośród wielu podobnych miejsc. Jest to proste z wykorzystaniem fototapety do kawiarni na ścianę. Szeroki wybór wzorów oddaje różne charaktery danego lokalu. Oferujemy pełne aromatu wizerunki kawy, które dodadzą gościom wiele uśmiechu na twarzy . Motywy roślinne z kolei pozwolą na zachowanie lata przez cały rok. Picie soku w takim anturażu przypadnie do gustu każdemu. Oferujemy także niebanalne ryciny, które dostosować można do globalnych aspiracji swojej kawiarni. Oddadzą one jej orientalny albo zachodnioeuropejski charakter.

Kawiarnia z fototapetą

Piękne widokówki z różnych stron świata przyciągną do siebie gości jak magnes, samoczynnie wręcz zachęcając do dłuższego wypoczynku w tych gościnnych progach. Kawiarnia to miejsce, w którym przewija się mnóstwo ludzi. Zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego oferujemy fototapety do kawiarni w najwyższej jakości. Niestraszne są im działania różnorodnych czynników atmosferycznych. Ostre słońce, wilgoć, czy nawet papierosowy dym nie pozostawiają na nich śladu. Do tego wzory są na tyle bogate, że można je dopasować do własnej koncepcji wystroju lokalu.

Z pewnością spodobają się gościom, którzy z zachwytem będą wracali do tego miejsca. Dlatego nasze fototapety na ścianę z motywami espresso, mokki, paryskich kawiarenek i pięknych landszaftów proponujemy również do domów. Tutaj wysoka jakość produktu widoczna jest gołym okiem. Nadruk jest bardzo wyrazisty, natomiast wykorzystane motywy – przygotowane z dbałością o każdy detal. Feeria smaków i aromatów pobudza zmysły i zaprasza do chwili wypoczynku. Przez wiele lat pozostaną one niezmiennie piękne i inspirujące.
więcej propozycji