Rabat -20% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - AA3FTX8
Promocja trwa do 20-10-2017

Fototapety Do Łazienki

Fototapety do łazienki na ścianę, którym niestraszne działanie intensywnej wilgoci oraz wysokich temperatur, a na dodatek dostępne w szerokiej gamie różnorodnych wzorów. Ich pielęgnacja jest bajecznie wręcz prosta. Dodatkowo jakość wykonania stoi na bardzo wysokim poziomie. Propozycja fototapet łazienkowych to pomysł jak niskim kosztem i bez uciążliwego remontu, odmienić nieco już wyblakłe oblicze łazienki. Umożliwiają one zastąpienie na przykład glazury unikalną ozdobą. Fototapety do łazienki na ściane w bardzo prostu sposób pozwalają na zamianę zwykłej łazienki w niezwykły pokój kąpielowy albo nawet prywatny gabinet SPA. Nasze łazienkowe inspiracje otwierają szerokie pole możliwych działań dla dekoratorów własnych czterech kątów.

Łazienka z fototapetą

Łazienka to niewątpliwie pomieszczenie bez którego obejść się nie można. Kumuluje na swoim obszarze wszelkie codzienne czynności, które zamienić jednak można w prawdziwe rytuały. By tak się mogło stać, należy zadbać o jej specjalny wystrój i niezwykły charakter. W tym celu warto skorzystać z naszej propozycji fototapet. Szeroki wybór różnorodnych wzorów i motywów sprawia, że każdy może odnaleźć styl najbardziej do niego pasujący. Wybierać możesz wśród motywów orientalnych, wszak uzupełniająca się energia Yin i Yang to prosta droga do fantastycznego relaksu.

A może gorące kamienie? Kojarzą się z odprężającym masażem. Wykorzystaj energię natury by załadować własne akumulatory. Czerp garściami z dobrodziejstwa żywiołów. Kwiaty to odwieczny symbol piękna, ale również szlachetności. Nic więc dziwnego, że do dzisiaj obdarza się nimi osoby szczególnie bliskie sercu. W ofercie naszych fototapet do łazienki nie mogło zabraknąć klasycznych motywów florystycznych. Urocze, drobne stokrotki, czy dostojne róże to motywy klasyczne, ponadczasowe. Możesz wybrać nowoczesne orchidee, kojarzące się z niedostępną egzotyką. Stawiaj na motywy, które nie są tylko czasową modą, ale będą prezentowały się dobrze przez długi czas.
więcej propozycji
Wybierając nasze fototapety do łazienki na ścianę masz pewność, że wybierasz także najwyższą jakość bez żadnych kompromisów, która doskonale poradzi sobie w trudnym, łazienkowym anturażu. Motywy kwiatowe wniosą do niej nieco świeżego powietrza, ale także wiele klasy i specjalnej, intymnej i nastrojowej atmosfery.