Fototapety z niebem, chmurami

„Niebo błękitne nade mną...” ta filozoficzna maksyma doczekała się wielu rozwinięć i interpretacji. Czyli oddała to, jakie niebo właściwie jest. Różnorodność to pierwsze, z czym kojarzy się niebo. Zupełnie inaczej wygląda rano, kiedy przez poranne chmurki nieśmiało przebłyskują pierwsze promienie słońca, inaczej w upalne lato, kiedy aż żarzy się od gorąca, a inaczej o zachodzie słońca, kiedy gra świateł na jego powierzchni tworzy prawdziwy spektakl. Jeżeli dodać do tego niebo w trakcie zorzy polarnej, czy ponad ośnieżonymi wierzchołkami gór to... nie oddamy nawet jednego procenta podniebnej różnorodności. Wystarczy tylko, by chmura pędzona wiatrem przybrała inny kształt, by niebo całkowicie zmieniło swoje oblicze.

Fototapeta z motywem nieba i chmur

Ta wspaniała fasada to doskonała dekoracja do salonu. Od dzisiaj nie tylko wielkie okna determinują możliwość podziwiania nieba. Fototapety z niebem można umieścić także na własnej ścianie. Piękno natury to niezbywalna siła, będąca źródłem inspiracji dla wszelkiego typu artystów. Warto oddać się tej pasji także w dziedzinie dekoracji wnętrz. Jednym z jej przejawów są fototapety niebo na ścianę. To gratka dla osób lubiących bujać w obłokach i spać na chmurce. A może podróż do gwiazd? Nocne niebo ma w sobie wiele tajemniczości, ale również piękna i elegancji.

Fototapety niebo

Firmament błękitny to gratka dla odkrywców i romantyków, którzy najbardziej cenią sobie niczym nieskrępowaną wolność myśli. Fototapeta niebo na zamówienie nada się do bardzo wielu pomieszczeń, od ascetycznego salonu, po kobiecy buduar, czy pokój nastolatki. Równie dobrze stanie się ozdobą firmy, aspirującej aż do gwiazd albo restauracji marzącej o kulinarnych gwiazdkach. Ten motyw zdobniczy jest na tyle uniwersalny, że bardzo łatwo jest go dopasować do różnego typu aranżacji.
więcej propozycji