Zapytaj o produkt

Fototapeta - Retro blue bike on old town street.

Numer zdjęcia: 272446422 autor: © Photocreo Bednarek
Fototapeta Retro blue bike on old town street.
Fototapeta flizelinowa

Maxcm

Maxcm

Brak
Brak

73,98

134,50

Rabat 45%

Zaoszczędzisz 60,52

Wizualizacje

Opis produktu

Fototapeta flizelinowa, Cena: 109,00 zł/m²

Fototapeta flizelinowa produkowana jest z połączenia celulozy lateksowej i flizeliny. Jej gramatura wynosi 150 g/m2. Jest całkowicie matowa. Lekko włóknista powierzchnia sprawia, że nasycenie kolorystyczne jest lekko stonowane. Tak wykonany materiał jest przyjazny dla środowiska naturalnego, a przy tym nie sprawia trudności w montażu, wymaga jedynie użycia kleju na ścianę. Fototapete można ją przecierać zwilżoną tkaniną. Szerokość jednego arkusza to maksymalnie 150 cm.

Przeznaczenie: salon, sypialnia, biuro, pokój dziecka

Fototapeta winylowa, Cena: 155,00 zł/m²

Całkowicie Matowa fototapeta która charakteryzuje się wysokim stopniem nasycenia kolorystycznego. Wytworzona z połączenia celulozowo-filzelinowej o gramaturze 190 g/m2. Fototapeta ta jest dobrym wyborem jeśli zależy nam na wysokim odwzorowaniu kolorystycznym. Dodatkowo materiał ten jest ubezpieczy dla zdrowia, nie wydziela żadnych związków chemicznych. Jest odpowiedni do pomieszczeń w którym przebywają dzieci. Łatwa w montaży i użytkowaniu. Odporna na otarcia i zadrapania. Można ja pielęgnować przecierając wilgotną ściereczką. Maksymalna szerokość jednego brytu wynosi 158 cm.

Przeznaczenie: salon, sypialnia, biuro, pokój dziecka, korytarz

Fototapeta laminowana, Cena: 209,00 zł/m²

Fototapeta laminowana sprawdzi się nawet w bardzo wymagających wnętrzach, ponieważ jest ona odporna na działanie wody oraz środków chemicznych. Zawdzięcza to laminowanej warstwie zewnętrznej. Zastosowany winyl to gwarancja doskonale odwzorowanych kolorów, natomiast spodnia część flizelinowa zapewnia długie lata użytkowania. Wydruk zabezpieczany przezroczystym laminatem ochronnym. Istnieje jednak ryzyko, że na szarych powierzchniach, pojawi się nieznaczne, zielonkawe nasycenie. jest Fototapeta jest gruba, jej gramatura wynosi 400 g/m2 Prosty montaż, wystarczy użycie kleju na ścianę. Największa szerokość arkusza, jaką oferujemy, wynosi 158 cm.

Przeznaczenie: kuchnia, łazienka, korytarz, powierzchnie ścienne wymagające dodatkowej ochrony

Fototapeta Samoprzylepna Easy Stick, Cena: 194,00 zł/m²

Z montażem fototapety samoprzylepnej poradzi sobie nawet całkowity laik, ponieważ jest ona już wzbogacona o warstwę kleju akrylowego. Dodatkowo można ją wielokrotnie przyklejać i odklejać. Wierzch produktu pokryty został warstwą poliestrową, który jest gwarantem wysokiej jakości kolorów i intensywności nasycenia barw. Jej przyklejanie zalecane jest na powierzchniach gładkich, w tym frontach meblowych i szkle. Nie jest dla niej szkodliwe mycie przy użyciu wody. Jeden pas fototapety Easy Stick oferujemy w maksymalnej szerokości 150 cm.

Przeznaczenie: salon, sypialnia, korytarz, biuro, pokój dziecka

Komentarze

Inspiracje w tej kategorii

Podobne