Pomysł na wnętrze z czarną ścianą – Fototapety tekstury

Wystaw Ocenę

W planach masz remont jednego z pomieszczeń w swoim domu albo w firmie, dlatego przemierzasz Internet w poszukiwaniu inspiracji. Chcesz, żeby wnętrze było modne, bardzo efektowne, ale jednocześnie odznaczało się nieskomplikowanym dizajnem, który buduje klimat, ale przy tym zupełnie nie rozprasza i nie dominuje. Swoje poszukiwania możesz już teraz zakończyć, bowiem proponujemy ci rozwiązanie idealne czyli fototapety tekstury w czarnym wydaniu. Niebanalne, efektowne, dyskretne piękno na ścianę twojej nowej aranżacji.

Odczarowany czarny i jego niesamowity klimat!

W modzie, która panuje w zakresie urządzania wnętrz często pojawiają się estetyczne zaskoczenia. Są konsekwencją tego, że widzieliśmy już wiele trendów, opcji i wariacji, więc wiele z nich zaczyna się powtarzać i zwyczajnie nas nudzić. Dlatego projektanci próbują na swój sposób zaskoczyć rynek i konsumentów za pomocą nowatorskich pomysłów.

Fototapeta "Abstrakcyjny wzór z czarnego papieru" - Fototapety tekstury
Fototapeta „Abstrakcyjny wzór z czarnego papieru”

Jednym z nich było niedawno wprowadzenie do mody wnętrzarskiej koloru czarnego, ale nie w postaci drobnych detali wykończeniowych czy bibelotów, bo to istniało na rynku już od dawna. Poszli o krok dalej i zaproponowali aranżacje z całymi ścianami wyściełanymi czernią. Po początkowym zaskoczeniu rynku zaczęły się pojawiać coraz ciekawsze pomysły i z impetem zdobyły serca konsumentów czarne fototapety tekstury. Wyjątkowe okładziny ścienne, które zdobią wnętrza w sposób zaskakujący, ale także imponujący, elegancki i klimatyczny. Wnętrze z taką dekoracją na ścianie ulega automatycznej metamorfozie i jest niezmiernie efektowne, ale jednocześnie stanowi doskonałą bazę do tworzenia dowolnych aranżacji, bo przecież czarny pasuje do wszystkiego.

Czarne fototapety tekstury – najciekawsze wzory

Oczywiście, zgodnie z tym trendem można pomalować całą ścianę na jednolity czarny kolor za pomocą np. popularnej tablicówki. My jednak wciąż namawiamy was do zwiększonej kreatywności, do wychodzenia poza ramy nudnych ścian. Nasze fototapety tekstury nie wymagają zresztą od was jakiegoś szaleństwa. Przeciwnie, są kapitalnym kompromisem pomiędzy modnym dizajnem, a zachowaniem pewnej uniwersalności i neutralności.

Poznaj nasz mały wykaz najciekawszych i jednocześnie najpopularniejszych wzorów w tej kategorii, a szybko zapragniesz mieć u siebie taką modą, czarną ścianę.

Fototapeta "Abstrakcyjna ciecz" - Fototapety tekstury
Fototapeta” Abstrakcyjna ciecz”

Cegła, kamień, beton. Na początek przedstawiamy wam coś, co znacie. Przecież ściany pokryte fototapetami imitującymi cegłę, kamień albo surowy beton to dekoracje modne od paru ładnych lat. Ale tym razem to czarna wersja tych popularnych tekstur i trzeba przyznać, że czerń kapitalnie podkreśla tu głębię każdej takiej grafiki. To wzory, które pasują do każdego gabarytu wnętrza, do pomieszczenia o jakimkolwiek zastosowaniu, urządzonego w dowolnym stylu.

Pikowana ściana. To już grafiki bardziej zdefiniowane, bowiem takie pikowania są raczej wpisane w styl glamour. Ściana z taką dekoracją wygląda jakby była wykonana ze skóry i poprzetykana diamencikami, a więc szyk, blink i klimat „na bogato”. Doskonale sprawdzają się we wnętrzach ze srebrnymi świecznikami, kryształowymi żyrandolami i połyskującymi tekstyliami.

Delikatny trójwymiar. Przechodzimy teraz do grupy graficznej, która pomału staje się hitem. To fototapety tekstury składające się z detali tworzących efekt 3D. Trójwymiarowe grafiki kochacie od dawna, ale to czerń sprawiła, że zobaczyliście je w innym świetle. Nie wykorzystujemy tutaj dużych detali, żeby nie prowadzić do męczącej dominacji. Te wzory oferują delikatne 3D, ale i tak efekty są niesamowite. To dekoracje do wnętrz mocno nowoczesnych.

Fototapeta "Luksusowe pióra na czarnym tle" - Fototapety tekstury
Fototapeta „Luksusowe pióra na czarnym tle”

Wykwintny marmur. Marmurowe fototapety to niezwykle popularna kategoria, ale teraz w naszej ofercie znajdziecie dużo wariantów czarnych. Czerń doskonale uwypukla wszelkie ciekawe nierówności i niedoskonałości, a także stanowi kapitalne tło dla jaśniejszych żyłek przetykających kamień. Wytworna elegancja to chyba cecha która najlepiej definiuje tą grupę graficzną.

Czarna ściana z ciekawą głębią, która wciąga widza i tworzy niesamowity klimat w przestrzeni. To nasze nowoczesne propozycje do modnych wnętrz, czyli czarne fototapety tekstury. Przyjrzyj się naszym gotowym aranżacjom, daj się ponieść tej inspiracji i wybierz jedną z nich. A kiedy twoja aranżacja będzie gotowa, poczujesz wielką satysfakcję. Gwarantujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *