Unieś się do chmur w swoim domu – Fototapety niebo

Wystaw Ocenę

Każdy z nas choć raz leżał na kocu, plaży lub na trawie i patrzył w niebo. To fajny moment relaksu i rozmarzenia, ale też i fascynujący widok. I o ile podczas urlopu cieszy nas raczej bezchmurne niebo, to jednak zabawa zaczyna się wtedy, kiedy pojawiają się słodkie obłoczki. Wtedy można wypatrywać różnych kształtów, a samo niebo nabiera ciekawego wyglądu, który co chwilę jest inny. Nic tylko pstrykać fotki, a potem tworzyć z nich np. ciekawe obrazki w ramkach. W Viewgo poszliśmy o krok dalej i stworzyliśmy w ten sposób fototapety niebo, kapitalne dekoracje do waszych wnętrz.

Zaczaruj pokój dziecka

Niebo przybiera różne stylizacje, czasami bywa pogodne, ale często jest groźne, ponure i pochmurne. W tej pierwsze wersji, z przeróżnymi chmurkami i promieniami słońca wygląda jednak bezpiecznie, miło i słodko, dlatego fototapety niebo w takiej odsłonie to jedna z popularniejszych dekoracji stosowanych w pokojach najmłodszych dzieci.

Nie od dziś wiadomo, że przyjazne otoczenie dobrze wpływa na sen, nastrój i rozwój dziecka. Pokój noworodka, a potem niemowlęcia nie powinien więc dostarczać mu żadnych negatywnych odczuć. Nie może tam być również zbyt dużo pozytywnych, ale za to bardzo intensywnych bodźców wizualnych, ponieważ to będzie powodować u niego niepotrzebną nerwowość.

Fototapeta "Białe chmury na błękitnym tle" - Fototapety niebo
„Białe chmury na błękitnym tle”

Pokój maluszka należy więc urządzić w pastelach i zadbać, aby ze ścian nie łypały na niego wielkie zwierzęta czy postacie z bajek. Doskonałym pomysłem natomiast będzie fototapeta niebo, pełna łagodzącego błękitu, słonecznych promieni i białych, uroczych obłoczków. Będzie wprawiać maleństwo w dobry nastrój i sprawiać, że szybko zapadnie w błogi sen, jak za sprawą czarodziejskiej różdżki.

Fototapety niebo – efektowne i uniwersalne

Dziecięcy pokój to oczywiście nie jest jedyne zastosowanie dla tych niebiańskich grafik. Zresztą tam będziecie wybierać jedynie opcje z pogodnym niebem, a my mamy dla was o wiele szerszą ofertę. To fototapety niebo w postaci zdjęć z ciekawie uchwyconymi kadrami, ale także grafiki wykonane różnymi technikami, w odsłonach artystycznych oraz bardzo designerskich czy futurystycznych.

Możecie u nas spotkać niebo z hawajskich pocztówek, ale także takie z horroru albo tuż przed burzą. Dzięki temu każdy może dopasować dekorację do stylu wnętrza, ale także do swojej osobowość i upodobań. Nawet jeśli chcesz urządzić salon w klimatycznym, ale nieco mrocznym charakterze u nas na pewno znajdziesz odpowiednią grafikę.

Fototapeta "Turkusowe niebo zasłonięte chmurami" - Fototapety niebo
„Turkusowe niebo zasłonięte chmurami”

Fototapety niebo są niezwykle uniwersalne. Można nimi efektownie ozdabiać wnętrza domowe, ale także firmowe. Świetnie sprawdzają się we wszelkich lokalach gastronomicznych, recepcjach i salach konferencyjnych. Ciekawie zdobią, ale także tworzą przychylny, miły klimat. Co ciekawe, choć w większości są to dekoracje z dużym rozmachem, to jednak w tej grupie można także znaleźć sporo wariantów, które pasują do niewielkich wnętrz.

Kwintesencja romantyzmu – fototapety niebo

W zasadzie niebo w każdej odsłonie towarzyszy nam podczas romantycznych spacerów, kolacji czy biwaków. Nie sposób jednak nie wspomnieć o dwóch grupach graficznych w tej kategorii, które są szczególnie nastrojowe i idealnie pasują do każdej sypialni, w której panuje miłość. To niebo nocą, wraz z księżycem i gwiazdami, które tajemniczo oświetlają chmury oraz niebo podczas każdej fazy zachodu słońca.

Te dwa rodzaje wzorów to tak zwane pewniaki. To nasze fototapety niebo, z którymi bez wysiłku stworzysz romantyczny klimat w sypialni. Do tego miękkie tekstylia, kilka stylowy dodatków i powstanie przytulna aranżacja sprzyjająca wypoczynkowi albo zacieśnianiu relacji. Jak to wykorzystacie, to już wasza sprawa.

Fototapeta "Widok na chmury z góry" - Fototapety niebo
„Widok na chmury z góry”

Zaświeć światło i podkręć efekt

Podstawą efektownej fototapety niebo jest przede wszystkim niesamowita gra światła, która odbywa się ponad naszymi głowami. To swojego rodzaju spektakle, które można obserwować bez końca, niezależnie od pogody. Skoro więc światło jest tu tak bardzo ważne, to nie pozostaje nic innego, jak wzmocnić te efekty i podkreślić walory dekoracji. Zadbaj o specjalne, punktowe oświetlenie, które ciekawie podkręci efekt i sprawi, że twoje niebo na ścianie będzie jeszcze piękniejsze.

Jeśli od dawna zastanawiasz się czego ci brakuje w twojej aranżacji to może teraz udało nam się namówić cię do radykalnych zmian. Nasze fototapety niebo sprawią, że twoje wnętrze stanie się klimatyczne i powiększy się optycznie. Zyskasz miły widok bez konieczności zadzierania głowy do góry.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *