Wprowadź ciszę i spokój do swojego wnętrza – Fototapety z kolorem roku 2020

Fototapety z kolorem roku 2020
Wprowadź ciszę i spokój do swojego wnętrza – Fototapety z kolorem roku 2020
4.4 Ocena Artykułu

Każdego roku opracowuje się i wypuszcza na rynek tzw. kolor roku. To barwa, która potem wyznacza trendy m.in. w modzie odzieżowej oraz wnętrzarskiej. Projektanci prześcigają się we wzornictwie opartym na tej barwie i tak oto na rynku w niedługim czasie aż roi się od produktów wykonanych właśnie w kolorze roku.Nie inaczej jest w przypadku artykułów do dekoracji wnętrz, w aktualnych ofertach można już znaleźć np. całą masę fototapet z kolorem roku 2020.

Kto tworzy barwę roku?

Żaden kolor, który wykorzystuje się do tworzenia przedmiotów nie jest dziełem przypadku. Są firmy, które specjalizują się w tworzeniu coraz to nowych barw, a wśród nich przoduje Pantone. Działa na rynku od 1999 roku, operuje na 18 pigmentach i oddała światu do dyspozycji już 2161 odcieni, w tym 600 metalicznych i dodatkowo, 300 neonowych oraz pastelowych. Sam dorobek 2019 roku jest imponujący, to aż 294 barwy.

Fototapeta - Interesująco niebieski succulent
Fototapeta – Interesująco niebieski succulent

Wśród tych wszystkich wariantów firma zawsze wybiera kolor roku, a swoją decyzję ogłasza w uroczysty sposób całemu światu podczas specjalnej gali organizowanej w USA. W 2019 roku była to ciekawa, złoto-koralowa barwa o nazwie Living Coral . A obecnie, w 2020 roku króluje piękny kolor Classic Blue, ciemny niebieski w bardzo szlachetnym odcieniu.

Fototapety z kolorem roku 2020 w różnych odsłonach

Odpowiedzią Viewgo na obecnie obowiązujący kolor roku Pantone jest szeroka oferta niezwykle ciekawych fototapet utrzymanych w tym właśnie odcieniu. Kolor Classic Blue doskonale prezentuje się w wielu różnych wariantach:

Fototapety trójwymiarowe– to wszelkiego rodzaju mozaiki geometryczne lub zupełnie nieregularne grafiki. Doskonale prezentują się we wnętrzach mocno nowoczesnych, które zyskują dzięki takiej dekoracji ciekawy styl i klimat.

Fototapeta - Piękne niebieskie szkło
Fototapeta – Piękne niebieskie szkło

Krajobraz – tak się składa, że Classic Blue automatycznie kojarzy się z morzem i niebem. Dzięki temu morskie fototapety z kolorem roku 2020 podbijają rynek i zyskują coraz większą popularność wśród klientów. A wnętrza z taką dekoracją są wyjątkowe i magnetyczne.

Motywy roślinne – obecność nowego koloru sprawia, że pojawiają się też nowe odsłony fototapet z motywami roślinnymi. Najciekawiej prezentują się tu makro zbliżenia na kwiaty, liście i inne elementy roślin. To oczywiście wycinek możliwości, jakie daje kolor roku 2020. W tej odsłonie pięknie prezentują się także inne nowoczesne wzory.

Klimatyczne wnętrza z kolorem 2020

Kiedy patrzy się na Classic Blue, w naszej głowie pojawiają się same pozytywne myśli. Ta barwa ma w sobie pewien magnetyzm, a jednocześnie spokój i harmonię. Daje to gwarancję, że stawiając na ozdobienie dużej ściany fototapetą z kolorem roku 2020, stworzymy wnętrze niezwykle klimatyczne.

Fototapeta - Widok na niebieski ocean
Fototapeta – Widok na niebieski ocean

Tak udekorowana ściana bardzo dobrze zaprezentuje się w sąsiedztwie bieli, jasnego drewna, modnych szarości. Takie połączenie po pierwsze dobrze wygląda, a po drugie zapewnia swoiste przełamanie dla dość intensywnego niebieskiego i zapewnia dobry balans barw we wnętrzu. Warto również postawić na nowoczesne dodatki metalowe lub szklane i czarne tekstylia, aby dodać swojej aranżacji wizualnego pazura.

Fototapety z kolorem roku 2020 świetnie sprawdzają się w nowoczesnych salonach i sypialniach, genialnie prezentują się też w łazienkach. To także barwa, która również w przestrzeni firmowej będzie wyglądać elegancko i profesjonalnie. Trzeba przyznać, że to kolejny kolor Pantone, który mocno inspiruje twórców fototapet, dzięki czemu powstało wiele niezwykłych wzorów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *