Wprowadź ciszę i spokój do swojego wnętrza – Fototapety z kolorem roku 2020

Fototapety z kolorem roku 2020
Wprowadź ciszę i spokój do swojego wnętrza – Fototapety z kolorem roku 2020
4.4 Ocena Artykułu

Każdego roku opracowuje się i wypuszcza na rynek tzw. kolor roku. To barwa, która potem wyznacza trendy m.in. w modzie odzieżowej oraz wnętrzarskiej. Projektanci prześcigają się we wzornictwie opartym na tej barwie i tak oto na rynku w niedługim czasie aż roi się od produktów wykonanych właśnie w kolorze roku.Nie inaczej jest w przypadku artykułów do dekoracji wnętrz, w aktualnych ofertach można już znaleźć np. całą masę fototapet z kolorem roku 2020.

Kto tworzy barwę roku?

Żaden kolor, który wykorzystuje się do tworzenia przedmiotów nie jest dziełem przypadku. Są firmy, które specjalizują się w tworzeniu coraz to nowych barw, a wśród nich przoduje Pantone. Działa na rynku od 1999 roku, operuje na 18 pigmentach i oddała światu do dyspozycji już 2161 odcieni, w tym 600 metalicznych i dodatkowo, 300 neonowych oraz pastelowych. Sam dorobek 2019 roku jest imponujący, to aż 294 barwy.

Fototapeta - Interesująco niebieski succulent - Fototapety z kolorem roku
Fototapeta – Interesująco niebieski succulent

Wśród tych wszystkich wariantów firma zawsze wybiera kolor roku, a swoją decyzję ogłasza w uroczysty sposób całemu światu podczas specjalnej gali organizowanej w USA. W 2019 roku była to ciekawa, złoto-koralowa barwa o nazwie Living Coral . A obecnie, w 2020 roku króluje piękny kolor Classic Blue, ciemny niebieski w bardzo szlachetnym odcieniu.

Fototapety z kolorem roku 2020 w różnych odsłonach

Odpowiedzią Viewgo na obecnie obowiązujący kolor roku Pantone jest szeroka oferta niezwykle ciekawych fototapet utrzymanych w tym właśnie odcieniu. Kolor Classic Blue doskonale prezentuje się w wielu różnych wariantach:

Fototapety trójwymiarowe– to wszelkiego rodzaju mozaiki geometryczne lub zupełnie nieregularne grafiki. Doskonale prezentują się we wnętrzach mocno nowoczesnych, które zyskują dzięki takiej dekoracji ciekawy styl i klimat.

Fototapeta - Piękne niebieskie szkło - Fototapety z kolorem roku
Fototapeta – Piękne niebieskie szkło

Krajobraz – tak się składa, że Classic Blue automatycznie kojarzy się z morzem i niebem. Dzięki temu morskie fototapety z kolorem roku 2020 podbijają rynek i zyskują coraz większą popularność wśród klientów. A wnętrza z taką dekoracją są wyjątkowe i magnetyczne.

Motywy roślinne – obecność nowego koloru sprawia, że pojawiają się też nowe odsłony fototapet z motywami roślinnymi. Najciekawiej prezentują się tu makro zbliżenia na kwiaty, liście i inne elementy roślin. To oczywiście wycinek możliwości, jakie daje kolor roku 2020. W tej odsłonie pięknie prezentują się także inne nowoczesne wzory.

Klimatyczne wnętrza z kolorem 2020

Kiedy patrzy się na Classic Blue, w naszej głowie pojawiają się same pozytywne myśli. Ta barwa ma w sobie pewien magnetyzm, a jednocześnie spokój i harmonię. Daje to gwarancję, że stawiając na ozdobienie dużej ściany fototapetą z kolorem roku 2020, stworzymy wnętrze niezwykle klimatyczne.

Fototapeta - Widok na niebieski ocean - Fototapety z kolorem roku
Fototapeta – Widok na niebieski ocean

Tak udekorowana ściana bardzo dobrze zaprezentuje się w sąsiedztwie bieli, jasnego drewna, modnych szarości. Takie połączenie po pierwsze dobrze wygląda, a po drugie zapewnia swoiste przełamanie dla dość intensywnego niebieskiego i zapewnia dobry balans barw we wnętrzu. Warto również postawić na nowoczesne dodatki metalowe lub szklane i czarne tekstylia, aby dodać swojej aranżacji wizualnego pazura.

Fototapety z kolorem roku 2020 świetnie sprawdzają się w nowoczesnych salonach i sypialniach, genialnie prezentują się też w łazienkach. To także barwa, która również w przestrzeni firmowej będzie wyglądać elegancko i profesjonalnie. Trzeba przyznać, że to kolejny kolor Pantone, który mocno inspiruje twórców fototapet, dzięki czemu powstało wiele niezwykłych wzorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *