Fototapety, które sprawdzą się w pokoju fana piłki nożnej

Fototapety, które sprawdzą się w pokoju fana piłki nożnej
Wystaw Ocenę

Personalizacja przestrzeni to bardzo widoczny w dwudziestym pierwszym wieku trend. Mało kto bowiem pozwala sobie na to, by jego prywatne wnętrza były sztampowe, nudne, takie, jak u innych. Pragniemy wnieść do nich nieco własnego charakteru, naszego stylu, naszych gustów i preferencji. Dlatego właśnie zainteresowania i hobby coraz częściej stają się motywem wiodącym, jeśli chodzi o dekoracje naścienne. Jeśli zatem ktoś jest zagorzałym kibicem, a piłka kopana to coś, co szczerze go fascynuje, koniecznie powinien zdecydować się na to, by fototapety z piłką nożną wylądowały w jego przestrzeniach.

Oto będzie najlepszy sposób na to, by czuć się we własnych czterech ścianach wprost idealnie!

Jakie fototapety z piłką nożną kibice wybierają najczęściej?

Kiedy decydują się oni na zakup naściennej ozdoby, dbają przede wszystkim o to, by pojawił się na niej akcent sportowy – bez piłki ani rusz! Ale oczywiście nie zapominają i o tym, że każdy element przestrzeni dopasowany być powinien do panującego w niej stylu. Gdyby wszak nie zawracać na to uwagi, groziłby nam bardzo kiepski efekt wizualny.

Fototapeta - "Kocham piłkę nożną" - Fototapety z piłką nożną
Fototapeta – „Kocham piłkę nożną”

Jeśli chodzi o wiodące egzemplarze, zdecydowanym numerem jeden są takie fototapety z piłką nożną, w przypadku których mamy duet składający się z piłki i soczystej zieleni murawy. To jest dla fanów prawdziwa kwintesencja kibicowskiego stylu, na którą warto postawić.

Niektórzy jednak wolą, by dekoracja ścienna przedstawiała cały stadion piłkarski. To także jest do zrobienia, bowiem twórcy tych naściennych dekoracji przygotowali bardzo wiele opcji do wyboru. Pełna wyczekiwania chwila, w której rozpoczyna się mecz, tłumy kibiców oraz jedna tylko piłka, na która zwrócone są oczy wszystkich – na takie rozwiązanie także warto postawić!

Fototapeta - "Piłkarska murawa" - Fototapety z piłką nożną
Fototapeta – „Piłkarska murawa”

Ciekawe z pewnością pozbawione sztampowości fototapety z piłką nożną to również te, w przypadku których zastosowano trzy wymiary zamiast dwóch. Co takiego oznacza to w praktyce? Tutaj mamy do czynienia nie tylko z klasycznym dekorowaniem pomieszczenia, ale także z optycznym jego powiększeniem. Ma to ogromne znaczenia zwłaszcza w przypadku niedużych przestrzeni, w przypadku których iluzja optyczna jak najbardziej się sprawdza.

Trójwymiar to także kwintesencja nowoczesności. Właśnie dlatego tak często w niego właśnie celujemy, kiedy naszym zadaniem staje się wybór najlepszej ściennej dekoracji. Żaden prawdziwy kibic nie przejdzie obojętnie obok fototapety z piłką nożną przedstawiającej ulubionego zawodnika.

Wszak to właśnie ta gwiazda motywuje na co dzień, dodaje energii po ciężkim dniu – dlatego warto mieć ją w zasięgu wzroku. Producenci tych nowoczesnych dekoracji naściennych przygotowali na szczęście sporo modeli z najsłynniejszymi piłkarzami. Sprawdź zatem, czy znajduje się tam i Twój piłkarski idol!

Fototapeta - "Piłka w grze" - Fototapety z piłką nożną
Fototapeta – „Piłka w grze”

Jeśli ktoś myśli, że wśród fanów futbolu mamy wyłącznie dorosłych, jest w błędzie. W dziecięcych pokoikach także sprawdzają się świetnie dekoracje naścienne z piłką w głównej roli. Zwykle są to bardzo urokliwe animowane grafiki, które zamienią dziecięce cztery kąty w królestwo futbolowych rozgrywek.

Spraw, by Twoja przestrzeń ukazywała Twoje hobby!

Dlaczego warto? W takich przestrzeniach przede wszystkim dobrze się czujemy, a ponadto pokazujemy przybyłym do naszego domu gościom to, jacy jesteśmy. Niech więc piłka będzie w grze!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *