Naturalne piękno – zielona fototapeta

Wystaw Ocenę

Zieleń to barwa, która kojarzy nam się z wiosną. Gdy na dworze przyroda zaczyna rozkwitać, zaczynamy czuć radość, płynącą z budzącej się natury. Kolor zielony nas uspokaja, daje nam nadzieję i sprawia, że nasz nastrój ulega poprawie. Są to wystarczające powody na to, aby ozdoby w tej kolorystyce umieścić na ścianie swojego domu lub mieszkania.

Stawiając na fototapetę w kolorze zielonym, wprowadzamy do prywatnego wnętrza nieco świeżości. Nadajemy kontrastu otoczeniu, tworząc atmosferę pełną spokoju i radości. Interesuje Cię zielona fototapeta? Zobacz, jakie propozycje dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ekologiczne tło pełne abstrakcji

Wyobraź sobie różne odcienie zieleni, wynikające z abstrakcyjnego padania światła na krzywe zaznaczone na fototapecie. To plastyczna iluzja, ale wygląda na tyle realnie, że świetnie sprawdzi się jako ozdoba każdego pomieszczenia. Taka fototapeta wprowadzi do wnętrza nieco nowoczesności, stanie się produktem przyciągającym wzrok od wejścia, nada każdemu pokojowi finezji i modernistycznego uroku.

Fototapeta "Zielona abstrakcja" - Fototapety do salonu
„Zielona abstrakcja”

Wrażenie trójwymiarowości powstaje poprzez zastosowanie stylistycznych zabiegów, stworzonych przez artystę, który docenił piękno przeszywania światła na krawędziach. Różne odcienie zielonego na jednej fototapecie sprawią, że w pomieszczeniu na pewno nie zagości nuda.

Magiczna zieleń przyrody

Zielona przyroda to coś, co w każdym z nas wzbudza uczucie wolności i sprawia, że doceniamy naturalne piękno. Wybierając fototapetę, na której widać to, co najpiękniejsze na świecie – zielone liście, kwitnącą trawę i drzewa, zapewniamy swojemu mieszkaniu wyjątkowy wystrój.

Fototapeta "Leśna przygoda" - Fototapety do łazienki
„Leśna przygoda”

Już teraz w prywatnych czterech ścianach możemy poczuć się niczym na zielonej łące pod błękitnym niebem. Fototapeta przedstawiająca kwitnącą przyrodę zachwyca kolorystyką, zieleń na niej jest wyraźna i żywa, co przedkłada się na dynamikę wnętrza, w którym ozdoba się znajdzie.

Wzory na zielonym tle

Zielone tło a na nim ciekawe wzory? Dlaczego nie? Taka fototapeta świetnie skomponuje się z modernistycznymi meblami w różnych kolorach. Jeżeli chcemy, aby nasze wnętrze było żywe i ciekawe, jest to na pewno dobra opcja na ozdobę ściany.

Fototapeta "Grafika liści" - Fototapety do sypialni
„Grafika liści”

Fototapeta, przedstawiająca wzory na zielonym tle świetnie komponuje się ze wszystkim, co abstrakcyjne. Miłośnicy nietuzinkowych, wymyślnych wnętrz, na pewno zwrócą uwagę na taką propozycję i chętnie wykorzystają ją jako domową dekorację. Gwiazdki, kwiatuszki, esy i floresy – każdy wzór w połączeniu z żywą zielenią pomoże ładnie udekorować dowolne pomieszczenie.

Zielona fototapeta – powiew świeżości w Twoim domu

Wybierając do naszego mieszkania zieloną fototapetę, zapewniamy sobie wystrój, który emanował będzie radością. Zieleń kojarzy nam się z rozkwitem przyrody, a ta z powrotem słonecznej pogody. Już sama myśl o pięknej, zielonej łące wprawia nas w dobry nastrój.

Zielona fototapeta pomaga ten nastrój utrzymać we wnętrzu, gdzie każdego dnia będzie nas rozpromieniać i uspokajać. Inspiracji ściennej ozdoby w kolorze zielonym jest sporo, możemy więc dobrać odpowiednią do naszych wymagań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *