5 geometrycznych fototapet 3d powiększających optycznie wnętrze

Jak powiększyć optycznie wnętrze?
5 geometrycznych fototapet 3d powiększających optycznie wnętrze
4.2 Ocena Artykułu

Głębia trójwymiaru ostatnimi czasy robi ogromną karierę zarówno w naszym kraju, jak i poza jej granicami. I bardzo dobrze, bo dzięki niej możemy nie tylko zafundować naszym przestrzeniom ciekawy lifting i dać im dekoracje na wysokim poziomie, ale jednocześnie sprawić, by zostały one optycznie powiększone. Dziś geometryczne fototapety 3d zdecydowanie wyprzedzają inne modele, gdy chodzi o popularność. Nie dziwi nas to kompletnie, świadomość Polaków w zakresie aranżacji wnętrz jest coraz większa, szukają oni więc dla siebie takich rozwiązań, dzięki którym będą mieć do dyspozycji przestrzenie z efektem „wow”.

Geometryczne fototapety 3d do każdego typu wnętrza!

Geometrię w trójwymiarowym wydaniu zaprosić możemy do siebie wszędzie tam, gdzie mamy na to ochotę, świetnie czuje się ona w przestrzeniach pokoju dziennego, stając się jego głównym elementem ozdobnym. Warto zaprosić ją do minimalistycznej sypialni w typowo loftowym mieszkaniu, na pewno będzie cudownie współgrała ze światłem dziennym, dając efekt lekkości, ale i podkreślając swoją głębię. Fototapeta geometryczna to też patent na optyczne powiększenie przedpokoju, który, jak powszechnie wiadomo, raczej nie należy do pomieszczeń o dużych rozmiarach.

Fototapeta - Sześcienne inspiracje - Jak powiększyć optycznie wnętrze?
Fototapeta – Sześcienne inspiracje

5 modeli, na które warto postawić, by mieć stylową przestrzeń!

Projektanci fototapet w pełni zadbali o to, by miłośnicy piękna w nowoczesnym, trójwymiarowym zadaniu mogli mieć do dyspozycji szereg interesujących opcji. Przygotowaliśmy zestawienie pięciu egzemplarzy, które szczególnie wyróżniły się na tle innych. Na pewno warto zaprosić je do swojej rzeczywistości!

Minimalizm w wersji black&white

Trójwymiarowy model z motywami geometrycznymi utrzymanymi w tych kontrastujących z sobą kolorach to bardzo ciekawa metoda na uzupełnienie przestrzeni. Na pewno trzeba podkreślić elegancję, styl i klasę takiego właśnie rozwiązania. Jest ono wprost stworzone do nowoczesnych przestrzeni, którym do tej pory brakowało nieco charakteru.

Fototapeta - Tajemniczy tunel - Jak powiększyć optycznie wnętrze?
Fototapeta – Tajemniczy tunel

Monochromatyzm

Wszyscy ci, którzy nie chcą wprowadzać zbyt wielu barw do swoich czterech ścian, powinni pomyśleć o tej właśnie opcji. Monochromatyczne fototapety 3d powiększające optycznie przestrzenie w zdecydowanej większości przypadków bywają białe. Dlaczego tak się dzieje? Odpowiedź wydaje się być oczywistą, kolor ten pozwala na dodatkowe uzyskanie efektu głębi. Nawet bardzo małe pomieszczenie będzie się dzięki niemu wydawało spore – oto magia trójwymiarowości!

Fototapeta - Zieleń geometrii - Jak powiększyć optycznie wnętrze?
Fototapeta – Zieleń geometrii

Geometria pełna barw

Jeśli ktoś lubi niebanalne zestawienia kolorów, to mamy coś dla niego! Tęczowe barwy wprawiają nas w wesoły nastrój i lubimy się nimi otaczać. Nic nie stoi na przeszkodzie, by taką właśnie fototapetę z geometrycznym printem zaprosić do naszej przestrzeni. Pamiętajmy, by wybrać odpowiednią ścianę ekspozycyjną, dzięki której efekt głębi obrazu będzie bardzo wyraźny.

Fototapeta - Faliste aranżacje - Jak powiększyć optycznie wnętrze?
Fototapeta – Faliste aranżacje

A może nowoczesność w spiralnym wydaniu?

Motyw spirali z wielką chęcią jest wykorzystywany przez twórców fototapet. Dlaczego? To bowiem jeden z najprostszych i zarazem najciekawszych sposobów. Dzięki temu, przestrzeń zostanie w niebanalny sposób powiększona i by prezentowała się niebanalnie. Efekt głębi, jaki w ten sposób otrzymujemy, zasługuje na uwagę najbardziej wymagających fanów piękna!

Fototapeta - Abstrakcyjne kwadraty - Jak optycznie powiększyć wnętrze?
Fototapeta – Abstrakcyjne kwadraty

Urzekająca nieregularność

Wydawać by się mogło, że fototapety geometryczne 3d to tyko idealna harmonia, dokładność wymiaru i proporcji. Nic bardziej mylnego! Jeżeli zamierzamy zaprosić do swoich czterech ścian nieco urokliwego szaleństwa spod znaku nowoczesności, zdecydujmy się na zakup takiej naściennej dekoracji. Dostrzeżemy w niej nieregularność formy. To będzie bardzo ciekawe przełamanie konwencji!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *