Pobudzający łyk kawy na kuchennych ścianach

Wystaw Ocenę

Kawa to napój, od którego wielu ludzi zaczyna dzień. Pobudza nas do działania, dodając energii i sprawiając, że potrafimy skupić się na pracy. W ciągu dnia również lubimy wybrać się na kawę ze znajomymi, zrobić sobie kawę do ciasta lub innych smakołyków czy zaprosić na kawę bliską osobę. Towarzyszy nam ona na różnych etapach życia, stała się także elementem ozdoby wnętrz.

Fototapeta kawa to idealna opcja na ozdobę kuchni, kawiarni, restauracji lub crew room’u w budynku firmowym. Ciekawe propozycje obrazów na ścianę sprawiają, że kawa zainspiruje nas zawsze i wszędzie. Zobaczmy ciekawe przykłady fototapet, przedstawiających kawę w różnym wydaniu.

Filiżanka prosto z kawiarni

W dzisiejszych czasach, gdy udajemy się do kawiarni, liczmy nie tylko na to, że podana nam kawa będzie smaczna, ale również na to, że będzie ładnie wyglądać. Bariści prześcigają się w dekorowaniu napoju stworzonymi z mleka obrazami. Fototapeta, na której znajduje się filiżanka profesjonalnie zrobionej kawy, w ciekawy sposób ozdobi ścianę naszej domowej kuchni. Obraz pomoże stworzyć miły klimat, sprawiający, że w pomieszczeniu każdy będzie mógł się odprężyć i już od samego wejścia wszystkich najdzie ochota na smaczną kawę.

Fototapeta "Filiżanka pełna aromatu" - Fototapety kawa
„Filiżanka pełna aromatu”

Kawa z ekspresu smakuje najlepiej

Zapach świeżej kawy pobudza zmysły i sprawia, że dzień od razu wydaje się lepszy. W najlepszych kawiarniach mamy okazję spróbować kawy z profesjonalnych ekspresów. Jeżeli w domu nie mamy takiego urządzenia, zróbmy sobie zwykłą parzoną kawę, ciesząc się otoczeniem naszej domowej kuchni. Chcąc poprawić atmosferę w pomieszczeniu i nadać mu wystroju, który już od pierwszych porannych minut wzbudzi w nas chęć do działania, postawmy na fototapetę z kawą, płynącą z ekspresu prosto do filiżanki.

Kawa mrożona na gorące dni

Niezwykłe jest to, na jak wiele sposobów możemy przygotować kawę. Kawa czarna, caffe latte, capuccino, mocca, kawa po irlandzku czy frappe’, czyli kawa mrożona. To właśnie ta ostatnia kojarzy nam się z gorącem, piękną pogodą oraz chwilą zapomnienia w tłoku życia. Udekorujmy naszą kuchnię fototapetą, przedstawiającą szklankę kawy mrożonej z kostkami lodu, a orzeźwienie poczujemy zaraz po przebudzeniu.

Fototapeta "Energiczne poranki" - Fototapety kawa
„Energiczne poranki”

Taki obraz na ścianę to nie tylko pomoc w powrocie do życia po nocy pełnej snów, ale również w stworzeniu ciekawej, oryginalnej stylizacji w naszym mieszkaniu.

Fototapeta kawa – dobra każdego dnia

Fototapet z kawą jest wiele, ale każda z nich sprawi, że nasz dzień zacznie się od pobudzającego zastrzyku energii. Domowa kuchnia jest pomieszczeniem, w którym przebywamy dużo i często, ale najważniejszą częścią dnia, jaką w niej spędzamy, jest poranek. Ozdabiając domową kuchnię w ciekawą fototapetę z kawą, stworzymy wnętrze, które już od wejścia emanować będzie dynamiką i dobrym nastrojem.

Fototapeta "Kawowy dostatek" - Fototapeta kawa
„Kawowy dostatek”

Inspiracji dekoracji ściennych z kawą jest mnóstwo. Możemy skorzystać z fototapety z kilkoma filiżankami kawy. Fototapety, przedstawiającej spotkanie przy kawie z przyjaciółmi. Obrazu z ziarnami kawy oraz wielu innych ozdób, które sprawią, że nasza domowa kuchnia będzie nowoczesna i pełna wdzięku.

Jedna myśl na temat “Pobudzający łyk kawy na kuchennych ścianach”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *