Rabat -30% na wszystkie produkty. Podaj w koszyku kod - O1I2YWB
Promocja trwa do 18-02-2018

Zapytaj o produkt

Fototapeta - Alpine cabin

Numer zdjęcia: 68217446 autor: © Vista Photo
Fototapeta Alpine cabin
Fototapeta flizelinowa

Maxcm

Maxcm

Brak
Brak

95,90

137,00

Rabat 30%

Zaoszczędzisz 41.1

Opis produktu

Fototapeta flizelinowa, Cena: 89,00 zł/m²

Fototapeta flizelinowa produkowana jest z połączenia celulozy lateksowej i flizeliny. Jej gramatura wynosi 150 g/m2. Jest całkowicie matowa. Tak wykonany materiał jest przyjazny dla środowiska naturalnego, a przy tym nie sprawia trudności w montażu, wymaga jedynie użycia kleju na ścianę. Fototapete można ją przecierać zwilżoną tkaniną. Szerokość jednego arkusza to maksymalnie 151 cm.

Przeznaczenie: salon, sypialnia, biuro, pokój dziecka

Fototapeta Winylowa na Flizelinie, Cena: 129,00 zł/m²

Jest to produkt o bardzo wysokiej jakości odwzorowania kolorów, dzięki wykorzystaniu warstwy winylowej naniesionej na trwały podkład flizelinowy. Gramatury 350 g/m2 gwarantuje zadowolenie z fototapety przez długie lata, można ją myć nawet przy pomocy dużej ilości wody. Tłumiu hałas oraz zwiększa efektywność cieplną ściany. Montaż: klej na ścianę. Fototapeta tego rodzaju posiada wszelkie niezbędne atesty i certyfikaty poświadczające jej niepalność i bezpieczeństwo użytkowania w pomieszczeniach użyteczności publicznej. Oferujemy maksymalną szerokość jednego arkusza 129 cm.

Przeznaczenie: salon, sypialnia, biuro, pokój dziecka, korytarz, kuchnia, łazienka

Fototapeta laminowana, Cena: 169,00 zł/m²

Fototapeta laminowana sprawdzi się nawet w bardzo wymagających wnętrzach, ponieważ jest ona odporna na działanie wody oraz środków chemicznych. Zawdzięcza to laminowanej warstwie zewnętrznej. Zastosowany winyl to gwarancja doskonale odwzorowanych kolorów, natomiast spodnia część flizelinowa zapewnia długie lata użytkowania. Fototapeta jest gruba, jej gramatura wynosi 400 g/m2 Prosty montaż, wystarczy użycie kleju na ścianę. Największa szerokość arkusza, jaką oferujemy, wynosi 129 cm.

Przeznaczenie: kuchnia, łazienka, korytarz, powierzchnie ścienne wymagające dodatkowej ochrony

Fototapeta Samoprzylepna, Cena: 119,00 zł/m²

Z montażem fototapety samoprzylepnej poradzi sobie nawet całkowity laik, ponieważ jest ona już wzbogacona o warstwę kleju akrylowego. Wierzch produktu pokryty został winylem, który jest gwarantem wysokiej jakości kolorów i intensywności nasycenia barw. Jej przyklejanie zalecane jest na powierzchniach gładkich, w tym frontach meblowych i szkle. Nie jest dla niej szkodliwe mycie przy użyciu wody. Jeden arkusz oferujemy w maksymalnej szerokości 151 cm.

Przeznaczenie: salon, sypialnia, biuro, pokój dziecka

Podobne